Sunday, 22 January 2012

ALAHAI!!

Assalamualaikum&Annyeong!
 Mimi sekarang nie tengah terasa bangang sebab menggunakan telefon bimbit yang rosak.Setahu Mimi telefon bimbit yang sekarang nie baru sahaja dibeli pada tahun lepas.Mungkin Mimi nie terlalu ganas tak?*kuikuikui*
  Tapi takpalah sebab ayah Mimi cakap dia akan bagi telefon bimbit X3 kat Mimi,bersyukurlah dari tiada :)

Okelah Mimi dah tak tau nak tulis apa
Wassalam .. 

P/s:Pendeknya post .. :) 

No comments:

 
© Copyright | All Right Reserved by Owner