Monday, 9 January 2012

Sedih+Tak Sangka

Assalamualaikum

  Hari nie Mimi betul-betul tak sangka,perkara yang paling Mimi tak nak berlaku dalam hidup Mimi tiba-tiba betul-betul terjadi.
  Siapa disini tahu yang ibu Mimi sedang mengandung?Maybe ada tapi satu dua kerat jak kali.Untuk pengatahuan,ibu Mimi telah disahkan mengandung anak kembar masa bayi dalam kandungan ibu Mimi tue baru dua bulan.
  Jadi setiap bulan Mimi mesti periksa buku laporan bayi,Tapi semenjak bulan 10 tahun lepas,ibu Mimi tak bagi Mimi dan kakak Mimi tengok buku laporan tue.
  Dan sekarang nie Mim dah tahu kenapa ..


  Patutlah dulu ibu Mimi pernah sakit teruk dan muka ibu Mimi selalu pucat,patutlah masa beli baju bayi baru tue ibu Mimi beli baju cuma 3 helai jak,dan patutlah ibu Mimi suruh beli tikar untuk bayi tue satu jak.
  
  Rupa-rupanya .. 

  Kandungan ibu Mimi sekarang nie cuma tinggal satu,yang satu telah lama terpaksa digugurkan.Kenapa bayi tue terpaksa digugurkan?sebabnya biarlah Mimi rahsiakan.

Tapi takpalah,
Mimi redha dengan semua nie,
sedih-sedih pun kehidupan nie mesti Mimi kena teruskan.

Wassalam .. 


  
   

No comments:

 
© Copyright | All Right Reserved by Owner