Monday, 20 February 2012

ALAHAI Tudung~

Assalamualaikum&Annyeong!


  Kalau baca daripada tajuk pun kamu semua mesti dah tahu apa tajuk yang Mimi nak bebelkan,yalah dah tajuknya pun pasal tudung,mestilah pasal tudungkan?*apa Mimi merepek nie?*
  Sekarang nie Mimi rasa pelik betul dengan perempuan-perempuan islam yang tak reti nak pakai tudung.Bukan nak memerli,cuma nak dapatkan kepastian.
  Mimi ada tanya seorang budak perempuan yang nama dan apa link blognya Mimi akan rahsiakan,kenapa dia tidak bertudung.
  Jawapan yang diberikan oleh perempuan tue sangat mudah,nak tahu jawapannya?dia cakap dia tak bertudung sebab panas.
  Dan lepas tue dia tanya Mimi kenapa perempuan islam wajib bertudung,jadi Mimi cuma bagi dia satu link untuk dia baca.Nak tahu apa linknya?KLIK NIE
  Dan sekarang nie perempuan tue dah tak nak bertegur dengan Mimi lagi.Tapi takpalah,Mimi tegur dia bukan sebab Mimi nak hina dia kan?
  Untuk maklumat tambahan Mimi ada terjumpa satu blog yang ada menyenaraikan asalan-asalan yang biasa perempuan tak bertudung berikan.Nak baca?KLIK NIE

Okelah dah puas Mimi membebel,
Wassalam :)

P/s: sori kalau ada sesiapa yang terasa,tak terniat pun :) 



  

No comments:

 
© Copyright | All Right Reserved by Owner