Thursday, 16 February 2012

Kali Pertama ..

Assalamualaikum&Annyeong!

  Hari nie Mimi nak share macam mana kali pertama Mimi kena sengat oleh binatang yang dipanggil tebuan. Yeah! dah namanya pun tebuan mestilah sakitkan.Ya sakitnya awal-awal jak,sebab bisa,tapi bila dah 5 minit macam tue oke sudah.
  Lepas tue Mimi terus pergi ke klinik membidai,cikgu Nurul Hidayah yang bawa Mimi kesana,baiknya hati cikgu.
  Lepas tue Mimi kena suntik oleh doktor,lebih kurang 4 dos yang masuk,banyak gila,nasib baiklah tak sakit kalau tak pecah lah tue klinik :) 
  Dan akhir sekali Mimi dan cikgu pergi sarapan kat kantin membidai,ya bukan Mimi yang nak ckgu yang ajak,bak kata pepatah rezeki jangan ditolak :) 
  
Okelah Mimi nak pergi makan dulu,
malam-malam buta macam nie memang cepat lapar,
Wassalam ..

P/s: Terima Kasih cikgu, jasa mu tak dapat dibalas :) 


No comments:

 
© Copyright | All Right Reserved by Owner