Monday, 21 November 2011

Jawab Periksa Baik-Baik

Assalamualaikum
Hari nie dah bermula ujian sekolah agama kat seluruh negeri Johor,
nama ujian tue SDEA.

Mimi doakan kawan-kawan Mimi dan mak sedara Mimi dapat jawab soalan tue dengan mudah oke?
Tapi Mimi rasa mungkin ujian nie sama macam SRU kot,yang Mimi ambil tahun lepas.

Tapi kalau SDEA nie Mimi rasa sijilnya lebih bagus dari SRU,
sebab mungkin ujian nie susah kot,
entahlah Mimi tak pernah pun jawab soalan tue.

Okelah Mimi tak tau nak update apa lagi,
Wassalam~


No comments:

 
© Copyright | All Right Reserved by Owner